broneerimine

Sa oled otsustanud vastutuse oma tervise ja heaolu eest enda kätesse võtta! Tutvu pakutavate teenustega avalehel ja hinnakirjas ning alusta kohtumise broneerimist teenuse valimisega allolevast rippmenüüst. Koostööpakkujate soodustused arvestatakse kohapeal.
Kui soovid tellida lisateenuseid või teenusepakette, siis võta ühendust meili või telefoni teel. Kui Sa ei leia kalendrist sobivat aega, siis helista ja uuri vabanenud aegade kohta. 
NB! Broneerides aja lapsele, on enamasti soovitatav esimesele kohtumisele tulla ilma lapseta. Küsi täpsemat infot meili teel!

Nõustamiseks laupäeval või õhtuti kl.18-20 võta ühendust e-maili või telefoni teel. Töövälisel ajal nõustamisel lisandub teenusehindadele 20%.

Tule kohtumisele õigeaegselt, sest kokkulepitud aega ei ole võimalik hilinemise võrra pikendada. Kohtumise tühistamiseks või edasi lükkamiseks võta ühendust 24 tundi enne broneeritud aega e-meili teel. Kohtumisele mitte ilmumise korral esitab Viimsi Toitumis-ja Teraapiakeskus arve kasutamata jäetud teenuse eest.

Info